Vydavateľstvo Timothy Sound s.r.o. je na Slovenskom trhu už niekoľko rokov. Predovšetkým sa zaoberáme produkciou kresťanských umlecov rôznych štýlov a ich tvorbou. Sme dvorným vydavateľstvom kapely Timothy ktorej sme vydali všetkých 8 albumov vrátane 1 DVD.

Pravidelne produkujeme a vydávame sériu live CD s názvom Smädný po Tebe. Vydali sme albumy pre viac ako 20 interpretov zo Slovenska, či čiech a neustále hľadáme nových umelcov, ktorým môžeme pomôcť s vydaním ich tvorby. Je pre nás dôležité, aby sme na Slovensku produkovali kvalitnú kresťanskú tvorbu. Aj preto naše služby zahŕňajú prácu s kapelou v našom vlastnom nahrávcom štúdiu, produkovanie ich nahrávok, mix, mastering a následne ich vydanie až po distribúciu do kamenných obchodov ako aj na náš e-shop (link).

Novou oblasťou v našom vydavateľstve je vydávanie kníh! Našou najnovšou novinkou je kniha CH. Overstreeta: Praktický návod pre nadprirodzenú evanjelizáciu! ktorú zakúpite v našom E-SHOPE!

KNIŽNÁ NOVINKA!!!

Knižnou novinkou v našom vydavateľstve je kniha "Praktický návod pre nadprirodzenú Evanjelizáciu" od Chrisa Overstreeta! Promo video ku celej knihe nájdete TU! Knihu zakúpite v našom E-SHOPE!


Evanjelizáciu môžeme najlepšie a najjednoduchšie popísať ako prúd lásky a moci zasahujúcej svet vďaka tvojmu odovzdanému a milujúcemu vzťahu s Ježišom. Služba evanjelizácie má v sebe naliehavosť, pretože Boh má srdce pre stratených a Jeho túžba je, aby nikto nezahynul ale mal večný život. Táto kniha je výcvikom a vystrojením pre životný štýl nadprirodzenej evanjelizácie.

Nájdete v nej témy ako:

Zmýšlanie podľa Kráľovstva, Kľúčove hodnoty evanjelizácie, Ako viesť ľudí k Pánovi, Modlitba za chorých na verejnosti, Prorocká evanjelizácia, Prekonávanie strachu a odmietnutia

TIEŽ SME VYDALI

TIEŽ SME VYDALI